Запобігання проявам корупції

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Здійснити повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних  підрозділах райдержадміністрації, про  факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень можливо, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплені доказами.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (далі – головний спеціаліст) взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації, співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні та виявленні корупції, перебувають під захистом держави. 

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).      

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції    апарату райдержадміністрації:

 

Татарінова Марина Олександрівна

 

Повідомити про корупційне правопорушення можна за телефоном:

(06456) 2-19-54

Телефон працює:

понеділок – четвер з 8.00 до 17.00,

п’ятниця – з 8.00 до 16.00.

перерва на обід з 12.00 до 12.45.

субота, неділя – вихідні дні.

 

Завантажити зразок повідомлення про корупцію:

http://tr.loga.gov.ua/sites/default/files/collections/zrazok_povidomlenn...

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції
Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
ЗРАЗОК ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Звіт про виконання плану заходів щодо запобігання та протидії корупції Троїцької районної державної адміністрації за 2018 рік
Роз’яснення про застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджене рішенням № 3 від 11 серпня 2016 року, щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.