Виступи керівництва

11 грудня 2019, 14:40

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас із професійним святом.

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Ви організовуєте своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Докладніше >>
11 грудня 2019, 14:39

Шановні судді та працівники суду!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з професійним святом.

Від Вашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.

Докладніше >>
11 грудня 2019, 14:37

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Щорічно 14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ця дата присвячена дню прийняття Державною комісією в експлуатацію комплексу захисних споруд над четвертим зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас. Ми з повагою і вдячністю ставимося до людей, які брали участь в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, і шануємо пам'ять тих, кого вже немає в живих.

Докладніше >>
5 грудня 2019, 11:28

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!

Працівники місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю. Ви успішно реалізовуєте заходи з децентралізації влади.

Прийміть слова вдячності за Вашу нелегку, відповідальну та самовіддану працю, спрямовану на розвиток і зміцнення району, територіальних громад. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Особливі слова подяки висловлюємо ветеранам органів місцевого самоврядування, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у районі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, плідної роботи, натхнення, нових здобутків у нашій спільній праці, витримки, оптимізму, миру, злагoди, дoбрoбуту, єдності.

Докладніше >>
5 грудня 2019, 11:26

Шановні військовослужбовці, захисники України, ветерани війни та Збройних Сил!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України.

Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян. Ви завжди на варті миру та спокою, суверенітету та територіальної цілісності держави.

У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Прийміть слова вдячності за мужність, високу професійність, відповідальність, Вашу службу.

Бажаємо Вам здоров’я, миру, спокою, успіхів, натхнення, звершення мрій і побажань.

Докладніше >>
5 грудня 2019, 11:25

Шановні працівники статистики!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з професійним святом.

Висловлюємо Вам подяку за високий професіоналізм, відданість справі, відповідальність.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, успіхів, оптимізму.

Докладніше >>
29 листопада 2019, 15:05

Шановні троїчани!

День людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги громадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей.

Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння та завзятість, щоб вистояти та жити гідно.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякуємо усім, хто опікується особами з інвалідністю.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, успіхів, миру.

Докладніше >>
29 листопада 2019, 15:03

Шановні працівники прокуратури!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Від Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист мешканців району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

У своїй діяльності Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає високого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Вдячні Вам за справедливість і чутливе ставлення до людських проблем та ефективності результатів Вашої діяльності.

Бажаємо Вам здоров’я, миру, успіхів в удосконаленні професійної майстерності, натхнення, добробуту, звершення мрій і побажань.

Докладніше >>
21 листопада 2019, 15:40

Звернення в. о. голови райдержадміністрації та заступника голови районної ради до Дня пам’яті жертв голодомору

Шановні мешканці району!

В четверту суботу листопада у жалобі ми схиляємо голову перед мільйонами безвинних жертв, спланованих тоталітарним режимом колишнього СРСР голодоморів в Україні. Ця скорботна традиція, підтримана Парламентською Асамблеєю Ради Європи, має за мету повернути історичну правду про злочинну комуністичну політику геноциду, спрямовану на знищення українського народу.

Докладніше >>
18 листопада 2019, 16:01

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи.

21 листопада — важлива дата в історичному календарі України. Це свято консолідації суспільства, зміцнення єдності народу та утвердження ідеалів свободи і демократії.

Велика шана громадянам за мужність, патріотизм, які стали на захист демократичних цінностей.

Докладніше >>