Виступи керівництва

13 липня 2017, 14:45

Від імені районної державної адміністрації  та районної ради  вітаємо  Вас   з професійним святом – Днем бухгалтера України!

Докладніше >>
4 липня 2017, 12:54

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з нагоди свята Різдва Чесного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна (Купало)!

Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят –– Купало або Купайло. Історично цей день був днем літнього сонцестояння, що збігався з Різдвом Івана Хрестителя.

Докладніше >>
27 червня 2017, 13:32

Від імені районної державної адміністрації  та районної ради  прийміть вітання  з  нагоди Вашого професійного свята.

Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу –  наповнення державної скарбниці.

Від компетентності, високого професійного рівня, уміння працювати з людьми залежить ефективність Вашої діяльності, успішна реалізація соціально-економічних програм.

Докладніше >>
27 червня 2017, 13:31

Від імені районної державної адміністрації  та районної ради  вітаємо  Вас   з професійним святом – Днем архітектури України!

Саме від Вас залежить сучасний вигляд населених пунктів, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних надбань.

Прийміть слова вдячності за наполегливість та високу професійність.

Докладніше >>
23 червня 2017, 15:25

    Шановні троїчани!

 

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з 21-ю річницею Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України.  Основний Закон України сприяє насамперед забезпеченню прав і свобод людини, гідних умов її життя.

Докладніше >>
20 червня 2017, 11:37

Шановні мешканці Троїцького району!

 

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Докладніше >>
20 червня 2017, 11:34

Шановні працівники та ветерани митної служби України!

Від імені районної державної адміністрації  та районної ради  вітаємо  Вас з професійним святом – Днем митної служби України!

На Вас покладена надзвичайно важлива місія - захищати інтереси держави і суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника.

Докладніше >>
20 червня 2017, 11:32

Сьогодні Ви стоїте на порозі дорослого майбутнього. Позаду залишається звичне, безтурботне життя, рідна школа, попереду – незвіданий та цікавий шлях, наповнений радощами і турботами. Згадайте сьогодні словом вдячності своїх вчителів, батьків, які віддали Вам частинку свого серця, своєї душі, щоб вивести Вас на широкий життєвий шлях.

Докладніше >>
19 червня 2017, 11:35

Шановні державні службовці, ветерани праці!

Від  імені райдержадміністрації та районної ради вітаємо Вас з нагоди  професійного свята – Дня державної служби України!

Бути державним службовцям - це покликання, почесний обов'язок і велика відповідальність перед суспільством.

Докладніше >>
19 червня 2017, 11:34

Шановні мешканці району!

 

Щорічно 22 червня вся Україна відзначає День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.  Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі, які померли в тилу від голоду та поневірянь.

Ми схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни.

Докладніше >>
Архів: