Виступи керівництва

4 грудня 2020, 13:23

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад!

Від Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад.

На вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територій, добробут їх жителів, створення належних умов для проживання мешканців. Від професіоналізму, компетентності, ставлення до виконання своїх обов’язків, сумлінної та самовідданої праці, мудрості, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить розвиток держави, нашої громади, благополуччя людей.

Бажаємо усім здоров’я, благополуччя й успіхів у вашій щоденній кропіткій праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпної енергії, оптимізму.

Зичимо кожній родині, кожному мешканцю добра, благополуччя

Докладніше >>
4 грудня 2020, 13:20

Шановні військовослужбовці,

працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Від Троїцької райдержадміністрації та районної ради вітаємо вас з Днем Збрoйних Сил України.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових, ризикуючи власним життям, відстоювати право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої країни. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, але таку благородну працю!

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові.

Бажаємо щастя, добра, здоров'я та родинної злагоди.

Миру і спокою на українській землі!

Докладніше >>
2 грудня 2020, 08:58

Шановні троїчани!

Міжнародний день людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей.

Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, миру, витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякуємо усім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Докладніше >>
30 листопада 2020, 16:25

Шановні працівники прокуратури!

Від Троїцької районної державної адміністрації і районної ради вітаємо вас з професійним святом.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійного захисту мешканців району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Висловлюємо вам подяку за високий професіоналізм, принциповість,  відданість справі, відповідальність.

Бажаємо вам миру, злагоди, добра, міцного здоров’я, вагомих професійних успіхів, мудрості, наполегливості у відстоюванні конституційних прав громадян.

Докладніше >>
26 листопада 2020, 16:15

Звернення

голови районної державної адміністрації та голови районної ради

до мешканців району

з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору

Шановні мешканці району!

Багато жахливих трагедій пережив український народ за всю історію свого існування. Голодомор – сумна і страшна сторінка історії.

У ці скорботні дні ми схиляємо голови в жалобі перед світлою пам’яттю співвітчизників - українців, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. Вклонімося усім тим, хто став жертвою голодоморів, та 28 листопада о 16-00 у вікнах своїх осель засвітимо свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це знак нашої скорботи. Нехай світла пам'ять назавжди лишається у наших серцях!

Вічна пам’ять жертвам Голодомору!

Збережімо мир, за який боролися наші попередники.

Бажаємо вам здоров’я, благополуччя та злагоди в кожну родину.

 

Прошу керівників організацій, підприємств, установ району, селищного та сільських голів 28 листопада 2020 року приспустити на адмінбудівлях Державний прапор України, пов’язаний чорною стрічкою.

Докладніше >>
19 листопада 2020, 16:18

Шановні троїчани!

Від Троїцької райдержадміністрації і районної ради прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи.

Цей день - зміцнення єдності народу та утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей нашого народу.

Бажаємо здоров’я, добра, злагоди, єдності, миру і віри вам та вашим родинам.

Докладніше >>
19 листопада 2020, 16:16

Любі діти, шановні дорослі!

20 листопада щорічно за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначається Всесвітній день дитини.

Ми, дорослі, усвідомлюємо ту відповідальність, яка лежить на нас за долю малюків, підлітків та юнацтва. Наш святий обов’язок та головне завдання - наповнювати життя підростаючого покоління радістю, захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей.

Щиро бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, рідним міцного здоров’я, щастя, мирного неба, добра і сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми.

Докладніше >>
19 листопада 2020, 09:44

Шановні працівники гідрометеорологічної служби!

Від Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом!

Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Часто ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ.

Щиро дякуємо за вашу щоденну працю, високий професіоналізм, відданість справі.

Бажаємо вам здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових успіхів.

Докладніше >>
13 листопада 2020, 08:23

Шановні працівники та ветерани сільського господарства району!

Від Троїцької районної державної адміністрації та Троїцької районної ради з почуттям глибокої поваги і шани вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства України.

Це – свято справжніх трудівників, мудрих, дбайливих господарів та керівників сільськогосподарських підприємств, які розумом і руками, серцем і душею, щодня долучаються до важливих аграрних справ.

Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі. Завдяки «золотим рукам», досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Від вашої напруженої хліборобської праці залежать благополуччя та настрій людей.

Щиро вдячні вам за нелегку, наполегливу, невтомну та самовіддану працю, професіоналізм, щедрість душі, любов до рідного краю та землі, мудрість і витримку, натруджені руки. Найщиріші слова подяки висловлюємо вам за збереження та розвиток сільськогосподарської галузі, значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури району.

Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, доброго здоров’я, щастя, гарного настрою, невичерпної енергії, благополуччя, радості, щедрих врожаїв. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків.

Докладніше >>
9 листопада 2020, 09:12

Шановні мешканці району!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо вас з Днем української писемності та мови, приуроченого українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної людини і найбільша суспільна цінність. Ми, українці, маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти.

Бажаємо вам щастя, миру, добра та нових здобутків.

Докладніше >>