Виступи керівництва

24 березня 2020, 08:34

Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Служба безпеки стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України.

Щиро дякуємо Вам за високий професіоналізм, працездатність, мужність і відвагу.

Бажаємо всім працівникам та ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів.

Докладніше >>
23 березня 2020, 08:45

Шановні метеорологи!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас із професійним святом.

Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об'єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Часто Ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ.

Дякуємо Вам за високий професіоналізм та сумлінну праця.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя.

 

Докладніше >>
17 березня 2020, 13:30

Шановні працівники податкової та митної справи України!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради   вітаємо Вас з нагоди професійного свята.

Важко недооцінити роль податкової та митної служб.

Фаховим виконанням службових обов’язків Ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни та наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету.

Прийміть слова вдячності за високу професійність, відповідальність при виконанні професійних обов’язків наполегливість та відданість справі.

Бажаємо Вам  здоров'я, щастя, успіхів, миру, злагоди, нових професійних досягнень, добробуту.

 

Докладніше >>
11 березня 2020, 15:09

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  прийміть щирі вітання з професійним святом.

У сучасних умовах реформування системи ЖКГ на Вас покладена величезна відповідальність у вирішенні проблем. Висловлюємо вдячність Вам за самовіддану працю, забезпечення потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Завдяки Вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться благоустрій вулиць і парків.

Від Вашого професіоналізму, сумлінності, ставлення до справи великою мірою залежить працездатність людей, їх настрій, атмосфера у суспільстві, затишок і комфорт.

Бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, добробуту, віри у власні сили, подяки та поваги людей, успіхів у виконанні професійних завдань.

 

Докладніше >>
11 березня 2020, 15:08

Шановні землевпорядники!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з профeсiйним святом.

Ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя, шани і поваги, успіхів в обраній справі.

Докладніше >>
5 березня 2020, 10:25

 

                                                        Шановні жінки Троїцького району!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із чудовим весняним святом - Міжнародним жіночим днем!

Ваші жіночість та чарівність роблять світ яскравішим та добрішим.

Дякуємо Вам за благородство душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки, чуйне серце, мудрість, терпіння, за віру в нас, за те, що робите нас сильними та надихаєте на нові звершення й перемоги.

Нехай у Ваших оселях завжди панує злагода, добро, достаток, надія і щира любов!

Нехай кожен Ваш новий день буде сповнений натхненням, теплом і впевненістю у майбутньому!

Дорогі, любі жінки! Міцного Вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, здійснення найзаповітніших мрій, чудового весняного настрою, незабутніх вражень у спілкуванні.

Миру Вашим сім’ям!

Докладніше >>
19 лютого 2020, 13:51

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради вітаємо Вас з Міжнародним днем рідної мови.

Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов’язаної із боротьбою за незалежність Української держави.

Мова - духовний скарб нації, найвагоміше надбання кожної окремої людини і суспільства в цілому.

Бажаємо всім не зупинятись на досягнутому і залишатися відкритими перед світом, зберігаючи водночас власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.

Щастя Вам, добра, нових звершень.

Докладніше >>
19 лютого 2020, 13:49

Шановні троїчани!

20 лютого ми відзначаємо скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Вшануємо пам'ять про загиблих за свободу і незалежність України.

Докладніше >>
13 лютого 2020, 08:06

Шановні учасники бойових дій,

воїни-інтернаціоналісти!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ю річницею виведення військ з Афганістану.

День 15 лютого - це не тільки данина пам'яті всіх загиблих, але і вираз глибокої вдячності та подяка всім тим, хто повернувся додому. Виконуючи військовий обов'язок, Ви залишалися вірними присязі і вирішували бойові завдання у найскладніших умовах. Це була справжня школа мужності.

Докладніше >>
24 cічня 2020, 15:55

Шановні троїчани!

29 січня — День пам’яті героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року.

Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд УНР і продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру. Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу.

У пам’яті поколінь назавжди залишиться подвиг студентів, що полягли під Крутами в боротьбі за вільну Україну.

Докладніше >>