Виступи керівництва

7 липня 2020, 14:53

Шановні троїчани!

08 липня країна відзначає День родини.

Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита.

Ці високі якості закладаються саме в родині. У родині дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Дозвольте побажати вам та вашим рідним миру, спокою, міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Докладніше >>
3 липня 2020, 16:12

Шановні працівники та ветерани споживчої кооперації району!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації.

Ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Ми знаємо і цінуємо плідну роботу керівників та членів споживчої кооперації, ветеранів цієї галузі. Дякуємо вам за високу професійність, щоденну працю.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків.

Докладніше >>
3 липня 2020, 16:10

Шановні працівники Національної поліції!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас із професійним святом.

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

У повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку.

Прийміть слова щирої подяки за вашу працю.

Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди.

Докладніше >>
25 червня 2020, 10:41

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо вас з Днем молоді!

     Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Cаме вам, юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав світу. Для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорова амбітність, прагнення йти вперед і перемагати, навіть у складних життєвих обставинах.

Бажаємо вам добра, щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!

Докладніше >>
25 червня 2020, 10:36

                                                                                                           

                                                                                             Шановні троїчани!                          

 Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету та єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, нових звершень, впевненості, гідності, усвідомлення захищеності своїх прав.

Докладніше >>
25 червня 2020, 10:32

                                                        Шановні працівники та ветерани митної служби України!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом - Днем митної служби України!

Від вашої злагодженої роботи багато в чому залежить соціальна стабільність і економічне благополуччя нашого району, країни.

Висловлюємо щиру подяку за високий професіоналізм, принциповість, відповідальність в повсякденній роботі, відданість обраній професії.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, миру, нових професійних досягнень та благополуччя.

Докладніше >>
22 червня 2020, 08:46

Шановні державні службовці, вітаємо вас з професійним святом!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.  Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Бажаємо вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

Докладніше >>
19 червня 2020, 09:26

Шановні фермери!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом — Днем фермера!

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.

Зичимо збирати рекордні врожаї, мати хороші надої на фермах та отримувати великі прибутки. За всіх обставин впевнено тримати курс на успіх та процвітання. Нехай ваші професійні задуми і плани будуть реалізовані!

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості,  злагоди і добробуту, впевненості в завтрашньому дні!

Дякуємо вам і низький уклін за вашу працю!

Докладніше >>
17 червня 2020, 15:49

Шановні медичні працівники!

 

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу і повагу. Ваші заслуги перед мешканцями району неоціненні.

Ми вдячні Вам за самовіддане служіння обраній справі, високий професіоналізм, за те, що в будь-яких умовах Ви з честю виконуєте свій святий обов’язок, продовжуєте вічну місію допомагати людям, .

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, ветерани сфери охорони здоров’я! Бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, миру, благополуччя, здійснення мрій і задумів.

 

 

 

Докладніше >>
4 червня 2020, 09:46

Шановні троїчани!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з одним з найвеличніших свят християнського календаря - Днем Святої Трійці.

Це свято символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов’ю до ближніх, дарує вам сімейний затишок і добробут.

Бажаємо вам здоров'я, душевного спокою, мудрості, добрих починань, впевненості у майбутньому.

Докладніше >>