Виступи керівництва

17 липня 2019, 13:08

Шановні бухгалтери!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас із професійним святом!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.
Віримо, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів та скарбниці.

Докладніше >>
2 липня 2019, 08:37

Дорогі троїчани!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з нагоди свята Різдва Чесного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна (Купало).

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало або Купайло. Історично цей день був днем літнього сонцестояння, що збігався з Різдвом Івана Хрестителя.

Нехай це свято принесе у Ваше життя лише добрі справи та чисті помисли, зцілить душі і тіла, а квітка папороті здійснить усі мрії.

Бажаємо здоров’я Вам, щастя, миру та добра!

 

Докладніше >>
2 липня 2019, 08:36

Шановні працівники та ветерани кооперації!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з нагоди Міжнародного дня кооперації.

Ви виконуєте відповідальні завдання - своєчасно забезпечуючи населення товарами першої необхідності. Ваша багатогранна діяльність як і раніше допомагає населенню вирішувати непрості завдання їх життєзабезпечення.

Висловлюємо Вам подяку за професіоналізм, сумлінну працю.

Дорогі працівники та ветерани галузі! Бажаємо Вам здоров'я, щастя, благополуччя, миру, нових трудових успіхів і процвітання.

Докладніше >>
2 липня 2019, 08:29

Шановні працівники та ветерани Національної поліції!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас із професійним святом.

Щодня і щохвилини Ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість Ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та країні.

Докладніше >>
1 липня 2019, 15:40

Шановні працівники архітектури!

  Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть привітання з Днем архітектури України.

  Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного району.

  Бажаємо Вам здоров'я, щастя, благополуччя, наснаги та творчих успіхів у Вашій справі.

Докладніше >>
26 червня 2019, 09:58

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з Днем молоді!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Докладніше >>
26 червня 2019, 09:56

Шановні троїчани! 

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради  вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету та єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, нових звершень, впевненості, гідності, усвідомлення захищеності своїх прав.

Докладніше >>
26 червня 2019, 08:16

 

Шановні працівники та ветерани митної служби України!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з професійним святом - Днем митної служби України!

Ви забезпечуєте національну безпеку, захищаєте фінансові та економічні інтересів країни. Від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни.

Висловлюємо подяку за професіоналізм, відданість обраній професії і сумлінну працю.

Бажаємо Вам оптимізму і наснаги, принциповості і відповідальності, міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Докладніше >>
21 червня 2019, 09:07

                                      Шановні державні службовці, ветерани праці!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з Днем Державної служби!

На Вас покладено відповідальну місію - допомагати людям, сприяти вирішенню їхніх проблем.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Дякуємо Вам за високий рівень професіоналізму, компетентність, відданості та творче ставлення до справи.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, миру, добра, енергії, оптимізму, успіхів, творчих звершень та родинного затишку!

Нехай результати Вашої роботи будуть оцінені людьми, авторитет державної служби зростає.

Докладніше >>
21 червня 2019, 09:05

Звернення

 голови Троїцької райдержадміністрації та голови Троїцької районної ради

з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

            22 червня вшановуємо пам’ять земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі, які померли в тилу від голоду та поневірянь.

         Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Докладніше >>