Виступи керівництва

23 травня 2019, 10:19

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької райдердадміністрації та районної ради прийміть  вітання з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

Незважаючи на розвиток інформаційних технологій, жоден з новітніх видів інформації не може повною мірою замінити друковане слово, адже книга – це найбільше духовне надбання народу.

Докладніше >>
17 травня 2019, 10:08

Шановні банківські працівники!

Від імені райдержадміністрації та районної ради прийміть вітання з професійним святом!

Високий професіоналізм, працездатність та компетентність працівників банківської сфери є запорукою динамічного розвитку та фінансового благополуччя району.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, натхнення та нових успіхів у повсякденній праці.

 

Докладніше >>
17 травня 2019, 10:07

Шановні троїчани!

Сьогодні ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Докладніше >>
15 травня 2019, 09:27

Шановні працівники музеїв!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Музеї є безцінними джерелами пізнання, історичною скарбницею.

Щиро дякуємо Вам за високий професіоналізм, відданість справі, оптимізм, щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу, особистий внесок у справу виховання дітей, культурного розвитку нашого район та музейної справи.

Докладніше >>
15 травня 2019, 09:24

 

Шановні троїчани !

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з Днем Європи в Україні!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Цей День відіграє важливу роль у формуванні громадської думки про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя !

Докладніше >>
15 травня 2019, 09:22

 

Шановні мешканці району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з Днем вишиванки!

Українська вишиванка – не просто вбрання українців, це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Нас поєднує велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до рідного краю, до країни.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, різнобарвних вражень!

Докладніше >>
15 травня 2019, 09:20

 

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня родини.

Це свято особливе, сповнене щирих почуттів любові, глибокої вдячностідо батьків, дорогих серцю дітей.

Докладніше >>
6 травня 2019, 15:59

Дорогі дружини, матері, сестри!

Від імені Троїцької райдержадміністрації і районної ради прийміть найщиріші вітання з Днем матері.

 З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.

Докладніше >>
6 травня 2019, 15:57

Шановні ветерани війни, дорогі земляки!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і 74-річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цей знаменний день уособлює в собі героїзм, ратну працю, нездоланну стійкість, мужність і відвагу ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність Вашій справі, довічна синівська шана і повага!

Докладніше >>
6 травня 2019, 15:53

Шановні працівники радіо!

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які Ви уособлюєте. Працюючи на передових інформаційного простору, Ви розповідаєте нам про найважливіше, найцікавіше. І, хоча нерідко така благородна справа є нелегкою, вмієте зберегти інтерес до роботи, творче натхнення та людяність.

Завдяки Вашим професійним навичкам та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються можливості людського спілкування.

Докладніше >>