Виступи керівництва

18 жовтня 2019, 15:30

Шановні працівники харчової промисловості!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та Троїцької районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Ви уміло поєднуєте найновіші технології і передовий досвід з добрими українськими традиціями для розширення асортименту, забезпечуєте високу конкурентоспроможність місцевого продукту та населення продуктами харчування, сприяєте підвищенню добробуту громадян.

Докладніше >>
8 жовтня 2019, 08:42

Дорогі захисники України, ветерани!

Шановні мешканці району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України.

Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Докладніше >>
8 жовтня 2019, 08:39

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної  служби України!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з професійним святом!

Від Вашої роботи залежить найголовніше - здоров’я громадян. Ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Саме у Вашому полі зору питання запобігання впливу на здоров'я людей шкідливих факторів, турбота про безпеку та умови харчування, праці, навчання, проживання та відпочинку. Ви примножуєте здобутки вітчизняної медицини в галузі епідеміології, токсикології, гігієни та санітарії.

Докладніше >>
8 жовтня 2019, 08:38

Шановні працівники поштового зв’язку!

 

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з із професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району. Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме Ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від рідних і близьких.

Докладніше >>
8 жовтня 2019, 08:36

Шановні юристи!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас з професійним святом - Днем юриста!

На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить вагоме місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Докладніше >>
4 жовтня 2019, 15:27

Шановні освітяни!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Докладніше >>
30 вересня 2019, 10:33

Шановні представники старшого покоління!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку.

Важко переоцінити Ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з Вас. Скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Докладніше >>
30 вересня 2019, 10:32

Шановні працівники бібліотечних закладів району!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива.Саме Ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

Докладніше >>
30 вересня 2019, 10:30

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки,

батьки- вихователі!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та Троїцької районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення!

День усиновлення – це свято людяності, милосердя, великодушності та доброти.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед – для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток та хлопчиків, які знайшли щастя у люблячих і турботливих родинах.

Докладніше >>
27 вересня 2019, 15:46

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Докладніше >>