Виступи керівництва

25 вересня 2020, 14:02

 

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Докладніше >>
17 вересня 2020, 09:34

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви забезпечуєте екологічну безпеку людей, вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля.

Вдячні вам за оптимізм, віру у справу, якою займаєтесь.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і родинного тепла, матеріального добробуту і творчих досягнень у праці.

Докладніше >>
17 вересня 2020, 09:16

Шановні фармацевтичні працівники!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваша щоденна відповідальна праця, яка потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, – дбати про забезпечення населення доступними, високоякісними та ефективними лікарськими засобами.

Висловлюємо подяку за професіоналізм, великий фаховий досвід, відданість справі.

Бажаємо вам здоров’я, щастя, стабільності, миру, злагоди, наснаги.

 

 

Докладніше >>
17 вересня 2020, 09:14

Шановні рятівники!

Від імені Троїцької райдержадміністрації та районної ради вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Ви цілодобово стоїте на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф, ризикуючи власних життям.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю, високий професіоналізм, відданість справі, хоробрість, самовідданість, готовність завжди прийти на допомогу.

Бажаємо вам здоров’я, щастя, впевненості, миру, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

 

 

Докладніше >>
3 вересня 2020, 14:54

                                 Шановні підприємці району!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом. Висловлюємо велику подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність. Бажаємо витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя вам і вашим родинам!

Докладніше >>
31 серпня 2020, 15:00

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас з Днем знань - урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай кожен учбовий день буде світлим, радісним і плідним. Впевнені, що зерна знань, які ваші вчителі та батьки посіють у ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини.

Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.

Бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів.

Зі святом!

Докладніше >>
20 серпня 2020, 11:19

Шановні троїчани!

Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою країну.

Від кожного з нас залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Бажаємо вам миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні.

Докладніше >>
7 серпня 2020, 14:53

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Своє життя ви присвятили одній з найнеобхідніших у нашому суспільстві справі. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я мешканців нашого району.

Переконані, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру, процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку.

Докладніше >>
7 серпня 2020, 14:51

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з Днем будівельника!

Будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній наполегливій праці багатьох поколінь будівельників створювалися сотні важливих для мешканців нашого району об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі та багато інших.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову району бажаємо вам міцного здоров’я, миру, щастя, злагоди, віри у краще, успіхів у всіх починаннях.

Докладніше >>
7 серпня 2020, 14:50

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть щирі вітання з Днем фізкультурника!

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина.

Відомо, що заняття фізкультурника гартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

 

Докладніше >>