27 січня 2018 року Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

Відповідно до постанови Верховної ради України від 5 липня 2011 року   № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» з 2012 року щорічно відзначаємо Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Тому що під час Другої світової війни фашисти використовували це урочище в Києві як місце масових розстрілів.

Пам'ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм.

Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.

 

Голова районної держадміністрації                                                               Голова районної ради

                                               О.М.ІВАНОВ                                                                        С.І.ТЕРЕЩЕНКО