Прес-центр29 листопада 2019, 10:11

Зміцнення позицій державної мови в культурно-інформаційному просторі

27 листопада 2019 року на базі Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та початкових класів району. Учні та працівники закладу на чолі із директором школи Надією Дрокіною радо зустріли гостей.

 Педагоги працювали в нетрадиційному форматі - засідання круглого столу за темою: «Зміцнення позицій державної мови в культурно - інформаційному просторі».

Під час роботи було розглянуто актуальні питання щодо викладання української мови в контексті впровадження Нового українського правопису редакції 2019 року та акцентовано увагу на системність і наступність роботи вчителів початкової та старшої школи.

Також вчителями було проаналізовано результати державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, визначено напрями роботи щодо покращення результатів іспитів випускників 2020 року.

Перегляд презентацій «Зміни в українському правописі» (О. Попова, вчитель української мови Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Наголос, принципи наголошування» (М. Щоткіна, вчитель української мови Тимонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Есе як форма діагностики продуктивності творчої складової учнів» (О. Трофімова, вчитель української мови Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів) надало можливість вчителям узагальнити та систематизувати матеріал з питань, що розглядались.

Підсумовуючи проведення заходу, Людмила Суська, начальник відділу освіти Троїцької райдержадміністрації, наголосила на важливості вивчення української мови як символу державності незалежної України.