Прес-центр6 грудня 2019, 14:12

Заходи з нагоди Дня збройних сил України

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно щороку День Збройних Сил України відзначається 6 грудня. За 26 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

Урочистості розпочалися із церемонії покладання квітів до місць поховання загиблих учасників АТО та братської могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни. Керівництво району, військові, учасники АТО, а також громадськість селища хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України.

В. о. голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз та керівник Троїцького відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Наталія Лозова привітали зі святом військовослужбовців Білокуракинсько – Троїцького об’єднаного військового комісаріату територіальної оборони та нагородили Подяками за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України. Було висловлено слова співчуття та підтримки всім сім’ям загиблих під час виконання військових завдань в АТО, а також побажання всім військовослужбовцям мирного неба, міцного здоров’я, затишку у кожній родині.