Прес-центр16 квітня 2018, 11:04

Відбувся районний конкурс спортивного танцю «Черлідінг-2018»

14 квітня 2018 року у районному Будинку культури відбувся районний конкурс спортивного танцю «Черлідінг-2018», в якому взяли участь усі 19 загальноосвітніх шкіл Троїцького району.

На святі були присутні перший заступник, в.о. голови райдержадміністрації Олег Сліпець, заступник голови районної ради Олександр Мороз, представники фермерських господарств та багато вболівальників.

«Черлідінг набуває популярності в нашому районі. В Україні це молодий вид спорту. Черлідінг поєднує у собі елементи акробатики, танців і художньої гімнастики. Конкурсанти змагаються у двох категоріях: «чер» і «данс». Категорія «чер», традиційна – це викиди, кричали, підтримка. А категорія «данс» має три підвиди - фрістайл з помпонами, хіп-хоп і джаз. Саме остання дуже схожа в елементах з художньої гімнастикою», - розповіла Вікторія Трушина, суддя конкурсу.

Розпочалося свято із виступу найменших черлідерів дитячого садку «Теремок» під наставництвом своїх вихователів, а завершили конкурс музичними привітаннями.

Призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Фантом» Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда «Кураж» Лантратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда «Бренд» Демино-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

В номінаціях отримали перемогу: в номінації «Виразність» - Сиротинська ЗОШ І-ІІ ступенів; в номінації «Кричалка» - Воєводська ЗОШ І-ІІ ступенів; в номінації «Оригінальність» - Вівчарівська ЗОШ І-ІІ ступенів; в номінації «Синхронність» - Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів; в номінації Динамічність» - Яменська ЗОШ І-ІІІ ступенів; в номінації «Граціозність» - Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди, які зайняли призові місця та перемогли у номінаціях отримали грамоти та солодкі призи. Також І, ІІ і ІІІ місця були заохочені грошовою винагородою. Всі команди учасники отримали по коробці цукерок.