Прес-центр7 жовтня 2020, 13:10

Відбулась робоча нарада щодо заходів з попередження та протидії пожежам у природних екосистемах Троїцького району в осінньо-зимовий період

06 жовтня 2020 року голова Троїцької райдержадміністрації Олег Сліпець провів робочу нараду щодо заходів з попередження та протидії пожежам у природних екосистемах Троїцького району в осінньо-зимовий період.

Участь у нараді взяли: голова Троїцької районної ради Сергій Терещенко, заступник голови Троїцької райдержадміністрації Валерій Папуша, начальник Троїцького МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області Олександр Терещенко та начальник Троїцького відділу поліції ГУ НП в Луганській області Олександр Пронін.

Під час наради було розглянуто питання щодо заходів з попередження та протидії пожежам у природних екосистемах Троїцького району в осінньо-зимовий період.          За інформацією начальника Троїцького МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області Олександра Терещенко у районі спостерігається тенденція до збільшення загальної кількості пожеж та загорянь. Цей показник зростає в осінньо-зимовий період, насамперед із-за неконтрольованого спалювання сухої трави, очерету та чагарників, а також початку опалювального сезону, що призводить до зростання пожеж в приватному секторі. Також у зв’язку зі зростанням кількості пожеж на їх ліквідацію пожежно-рятувальним підрозділом - 33 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій була витрачена значна кількість пально-мастильних матеріалів.

За підсумками наради головам селищної та сільських рад було рекомендовано розглянути питання щодо можливості виділення пально-мастильних матеріалів на попередження, гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.