Прес-центр6 грудня 2019, 15:12

Участь у загальношкільних батьківських зборах на тему: «Захистимо дітей від насильства!», «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання» у Тополівському ліцеї Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

05 грудня 2019 року начальник Служби у справах дітей Троїцької райдержадміністрації Наталія Мороз спільно з начальником сектору превенції Троїцького ВП ГУНП у Луганській області Олександром Калюжним взяли участь у загальношкільних батьківських зборах на тему: «Захистимо дітей від насильства!», «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання» у Тополівському ліцеї Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

Під час зустрічі вкотре наголошено батькам про їх відповідальність за неналежне виховання дітей, права та обов’язки батьків, насилля в родині та його наслідки, адміністративна відповідальність батьків за невиконання своїх обов’язків, захист дитини від булінгу, розвиток сімейних форм виховання.

Наталія Мороз донесла до батьків інформацію щодо дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які чекають в державних закладах на свою родину, та влаштування їх до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів.

Також, було підняте актуальне питання про розповсюджені небезпечні ігри дітей в соціальних мережах, які ведуть до самогубств.

Тому слід звертати увагу на психологічний та фізичний стан своєї дитини, тому що вчасно помічені тривожні сигнали стануть на заваді до непоправимого.
Присутні на зборах батьки отримали корисні поради від спеціалістів, які стануть їм у пригоді та допоможуть у вихованні дітей.