Прес-центр11 липня 2018, 14:07

Спортивне дозвілля дітей під час літніх канікул

11 липня 2018 року головним спеціалістом з питань молоді та спорту відбулось відвідування спортивного майданчика, який розташований у парку культури та відпочинку.

З метою широкого залучення дітей, учнівської молоді та дорослих до систематичних занять фізичними вправами, впровадження сучасних інноваційних фізкультурно-оздоровчих технологій, пропаганди здорового способу життя серед різних верств населення були устатковані вуличні тренажери.

У  селищі Троїцьке тренажери почали з'являтися відносно недавно, але набули актуальності серед усіх верств населення, сюди приходить молодь та дорослі люди підтримати форму, а діти - побавитися.

Сьогодні, не дивлячись на спекотну погоду троє хлопців приїхали на велосипедах, щоб позайматися на спортмайданчику та позитивно провести свій вільний час.

«Ми всі були раді, що зробили майданчик, бо раніше можно було займатися різними видами навантажень лише на уроках у школі або в ДЮСШ згідно графіку, а тепер можна сюди приходити в будь-який час і займатися на всіх тренажерах просто неба», - кажуть хлопці.

Отже, на спортивноих майданчиках, навіть влітку, під час канікул, можна побачити дітей, які займаються на вуличних тренажерах. Вуличні тренажери – це оптимальна альтернатива спортзалу та гарний варіант для проведення вільного часу для дітей, підлітків та дорослих.