Прес-центр3 серпня 2018, 15:08

Начальник служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації відвідала Троїцький район з робочим візитом

02 серпня 2018 року начальник служби  у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації Раїса Родіна спільно з представниками Луганського обласного відділення Міжнародної благодійної організації «СОС Дитяче Містечко» відвідали Троїцький район.

Під час робочої поїздки  разом з начальником служби у справах дітей Троїцької райдержадміністрації Наталією Мороз відвідали сім’ї, які планують стати кандидатами в патронатні вихователі, та провели консультативно-роз’яснювальну роботу з питань створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Під час зустрічі з першим заступником, в.о. голови райдержадміністрації Олегом Сліпцем Раїса Василівна зазначила на напрямок роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Троїцькому районі, забезпечення житлом дітей вищезазначеної категорії, та питання пов’язані з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.