Прес-центр12 лютого 2018, 08:02

Міжнародне співробітництво та інвестування, як запорука якісних змін в економіці району

«Позитивні структурні зрушення в економіці району є основою для збалансованого зростання та послідовного підвищення рівня і якості життя населення»,- зазначає голова райдержадміністрації Олександр Іванов.

Троїцький район протягом останніх років, є постійним учасником міжнародних конкурсів міні-проектів та Програм, спрямованих на розвиток району. Так, у 2017 році успішно завершена реалізація 4 мікро-проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» на загальну суму разом із співфінансуванням 1,2 млн. грн. ,що значно покращило умови проживання населення : капітальний ремонт та енергозберігаючі заходи Воєводського фельдшерського пункту, капітальний ремонт водогону в селі Розпасіївка, впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селах Тимонове та Малоолександрівка, заміна системи опалення у Привільській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Навчальні заклади району успішно співпрацюють з Дитячим фондом ЮНІСЕФ, за підтримки якого було реалізовано 3 мікропроекти на суму майже 2 млн. грн. Так, встановлено гімнастичний майданчик у Лантратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено капітальний ремонт у Троїцькій районній гімназії, дошкільному навчальному закладі «Барвінок» придбано спортивний інвентар та комп’ютерну техніку для Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лантратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Троїцької районної гімназії.

Варто зазначити, що завдяки співпраці з Міжнародною організацією з міграції в Україні та Урядом Японії здійснено ремонт танцювального класу, кабінету для зайняття гуртковою діяльністю, закуплено меблі, музичну апаратуру для Троїцького районного Будинку культури. У рамках співпраці з проектом ООН «Громадська безпека та правосуддя для громад», Українським жіночим фондом спільно з ООН-Жінки реалізується 3 мікропроекти на суму 487 тис. грн.