30 вересня 2018 року – День усиновлення

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки,

батьки- вихователі!

            Від імені Троїцької районної державної адміністрації та Троїцької районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення!

         В останній день вересня, у день великого православного свята Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Україна відзначає День усиновлення. Це свято для дітей, які набули люблячих та дбайливих батьків, свято родин, які взяли на себе відповідальність за долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         Усиновлення – особливе батьківство, благородний і виважений шлях до щасливої родини. Кожна дитина мріє про щасливу сім’ю, адже саме вона є тим місцем, де можна знайти затишок і спокій, любов і розуміння, куди завжди хочеться повертатися.

         Усиновивши чи взявши дитину під опіку, створивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, Ви даєте дітям надію на щасливе дитинство і повноцінне життя, вселяєте в їхні душі віру в добро, навчаєте бути самодостатніми, впевненими у собі, виховуєте патріотами України.

         Висловлюємо велику вдячність кожній родині, яка дала щастя мати сім’ю дитині, обділеній батьківською ласкою. Низький уклін тим, хто не злякався труднощів і виховує сьогодні кількох дітей. Також вдячні опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу за небайдужість до дитячої долі.

         Звертаємося до тих громадян Троїцького району, які пройшли шлях усиновлення, і до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Не вагайтеся, візьміть дитину у родину! Посмішки щасливих дітей, які даруватимуть Вам радість, тепло, впевненість у майбутньому, будуть для Вас справжньою винагородою.          Нехай у Ваших оселях завжди панують щастя, благополуччя, любов та взаєморозуміння!

 

Голова районної держадміністрації                                                                      Голова районної ради

                                      О.М.ІВАНОВ                                                                              С.І.ТЕРЕЩЕНКО