08 вересня 2018 року – День селища та річниця утворення Троїцької громади

 

            Шановні земляки!

            Від імені Троїцької районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з Днем селища та річницею утворення Троїцької громади!

         Усі досягнення, якими багата громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Висловлюємо щиру подяку усім Вам за любов та вірність рідному селищу, за внесок у його розвиток та добробут. Особлива подяка представникам старшого покоління, тим, хто пройшов і війну, голод і розруху, але не втратив віри, продемонстрував приклад відданого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею життя на краще. Дякуємо тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, двір, вулицю, селище, громаду.

         Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, тепла, радості і надії на краще, здійснення найзаповітніших мрій на благо громади. Нехай у кожному домі лунає дитячий сміх, панує родинне щастя і благополуччя.

         Зі святом!

Голова районної держадміністрації                                                                      Голова районної ради

                                               О.М.ІВАНОВ                                                                                    С.І.ТЕРЕЩЕНКО